Elektrik Sigortalarını Attıran Yeni Vestel Bulaşık Makinesi İçin Değişim Talebi

Vestel’den Kütahya Merkez’deki bayiden yaklaşık bir hafta önce satın aldığım bulaşık makinesi, kullanmaya başladığımızdan beri evin elektrik sigortala...

Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi

Vestel’den Kütahya Merkez’deki bayiden yaklaşık bir hafta önce satın aldığım bulaşık makinesi, kullanmaya başladığımızdan beri evin elektrik sigortala...
Bulaşık makinesi aldım, eve montaj için gelenler bağlantı borusunu tam sıkmadığı için ertesi gün geldiğimde evimi su bastığını gördüm. Sadece ama sadece elimle sıktım ve damlatmayı bıraktı. Montaj öncesinde benden 1200 TL filtre parası istediler, bende aldığım yere sorduğumda gerek yok satış yapma...
Vestel marka garantisi devam eden bulaşık makinem çalışmıyorken su alıp evime su bastıktan sonra servisi çağırdım. Yaklaşık 20 gün sonra mekanik ayar yapıldı. Su basıncınız yüksek olabilir diyerek makineyi geri getirdiler. Su basıncını ölçen Vestel yetkili servisi, su basıncının normalin biraz altın...

Vestel marka BM5001CS modeli bulaşık makinesini kullanmaktayım. 2. yılını doldurmak üzere olan makine, 1. yıldan sonra bulaşıkları çizmeye ve kirli çıkarmaya başladı. Bunun için yetkili servisi aradığımızda, bize gelip bulaşık makinesinin pompasını değiştirdiler. Herhangi bir sorun çıkarmayacağını s...
| Derinlik | 598 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ön Yıkama | |
| Ses Seviyesi | 49 dB |
| Su Tüketimi | 9 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.94 kWh |
| Program Sayısı | 5 program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Kurutma Performansı | A |
| Yıkama Performansı | A |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |